27.4.2013 Libeř-Vrané 0:1

Po úvodní laciné prohře ve Slapech naše A mužstvo remizovalo nešťastně doma s Radlíkem. Několik šancí, neuznaný regulérní gól, zápas měl rozhodně skončit vítězstvím, remíza byla ztrátou.

V dalším zápase v Hvozdnici B se střelecky prosadili Matěj Sofron a Jan Kropáček st. Podařilo se tak otočit nepříznivý stav 0:1 po přisně nařízené penaltě v 7 minutě zápasu. Počátkem druhého poločasu si bohužel obrana vybrala slabší chvilku a soupeř po přečíslení a úniku do šestnáctky z bezprostřední blízkosti vyrovnal. Stav 2:2 setrval až do konce zápasu i přes několik šancí na obou stranách. Prudkou hlavičku J.Kropáčka st. v poslední minutě brankář na poslední chvíli se štěstím zlikvidoval ačkoli už se zdálo, že míč skončí v síti a my si tak odvezeme cenné 3 body.

Proti vedoucímu týmu Štěchovic jsme nastupovali v pozměněné sestavě. Dobrým taktickým výkonem spojeným s lekcí produktivity uštědřenou soupeři našimi útočníky jsme mohli bouřlivě oslavit vysoké vítězství 5:0. 4 branky vstřelil Matěj Sofron ze samostatných úniků, pátou branku připojil Jan Kropáček st.

Mužstvo Libře v prvním poločase nepříjemně útočilo po stranách a prudké centry do šestnáctky musela naše obrana likvidovat s vypětím všech sil. Na druhou stranu i naši hráči dobře kombinovali a vytvářeli si dobré příležitosti pro vstřelení branky. Ze střely J.Kropáčka po dorážce Matěje Sofrona padl regulerní gól, který ovšem rozhodčí neuznal pro domnělý ofside. Jaká nespravedlnost, již podruhé v krátké stejná situace jako při zápase s Radlíkem. Tentokrát ale se šťastným koncem pro naše mužstvo,kdy v 92 minutě unikl do brejku Matěj Sofron, využil podklouznutí obránce soupeře a po kličce brankáři byl sražen k zemi. Penaltu proměnil hádejte kdo... J.Kropáček st.